Comenius Algemeen
 
 
UNITS
 
 
DAGROOSTER
JAARROOSTER
 
TOEGANG :
> LEERLINGEN
> MEDEWERKERS

 
Algemene directie
Lijstersingel 10
2902 JD Capelle a/d IJssel
Postbus 797
2900 AT Capelle a/d IJssel

Telefoon (010) 459 59 70
Fax (010) 451 62 74
Email mail@comenius.nl

ZOEK
 

Dag van de leerplicht en een battle tussen H2a en H2b

Op 15 maart 2012 organiseerden leerplichtambtenaren en scholen in heel Nederland activiteiten om de leerplicht breed onder de aandacht te brengen van ouders, leerlingen en scholen.

Leerplichtambtenaren houden zich bezig met het tegengaan van ongeoorloofd schoolverzuim en het voorkomen van schooluitval, met als doel dat iedere jongere in Nederland de school verlaat met een startkwalificatie. Spijbelen is daarom verboden: het is een overtreding van de leerplichtwet. Ook te laat komen is een vorm van spijbelen en dit jaar zullen de leerplichtambtenaren van Capelle aan den IJssel hier extra aandacht aan besteden. Te laat komen is niet alleen in strijd met de leerplichtwet, maar vaak ook storend voor de rest van de klas en voor de voortgang van het  lesprogramma.

Op 6 februari 2012 zijn alle docenten gestart en tot 15 maart 2012 hielden zij een maand lang de telaatkomers van de klassen extra goed bij. De klas die aan het eind van de maand de minste telaatkomers had, won de klassenbattle.

H2b heeft de battle gewonnen!

De nieuwe directeur mevrouw Herma Verbeij schroefde de spanning nog wat op in haar inleiding, maar wethouder Dick van Sluis kon het bekendmaken: H2b heeft gewonnen!

Een nipte overwinning van H2b, dat wel, het scheelde maar 5 leerlingen metH2a.

Zelfs de grootste telaatkomer, nee we noemen geen naam, heeft fantastisch meegeholpen om de prijs binnen te halen. De prijs, een cheque, werd uitgereikt aan Naomi Ravel en Ricardo Heuvelink: op 20 april a.s de voorstelling ‘ gunstige ligging ten opzichte van de wereld’  van Murth Mossel naar in het Isala theater.