Schoolleiding


VESTIGINGSLEIDING

Directeur (a.i.)
de heer. A.H. Veldhuizen
ahveldhuizen@comenius.nl

Teamleider brugklassen
mevrouw A.M. Alderliesten-
amalderliesten@comenius.nl

Teamleider havo 2-3 en pre-havo 3
de heer R.J. Swarttouw
rjswarttouw@comenius.nl

Teamleider mavo 2-3-4 en pre-havo 2
de heer J. van Doesburg
jvdoesburg@comenius.nl

Teamleider havo 4
mevr. H.G.M. Steuten
hgmsteuten@comenius.nl

Teamleider havo 5
dhr. C.A. Jansen
cajansen@comenius.nl

Coördinator vwo onderbouw
mevrouw J.H. Poot
jhpoot@comenius.nl

Afdelingsleider vwo bovenbouw en tto
dhr. R. de Knegt
rdknegt@comenius.nl