Eind januari, zijn acht leerlingen van Comenius Lyceum afgereisd naar New Delhi in India.
De afgelopen jaren heeft het Lyceum een goede band opgebouwd met de St. Marks school in Janakpuri, New Delhi. Deze school heeft een wereldwijd netwerk van bevriende scholen, 27 daarvan uit 20 landen waren net als Comenius uitgenodigd voor de Anjali International Friendship Week.
Een bezoek aan India, logeren in een gastgezin, meedraaien op een Indiase school van 10,000 leerlingen en werken aan je profielwerkstuk, het was een hele kluif.
In de maanden voorafgaande aan de reis werden door team Internationalisering flexuren gegeven om kennis te nemen van de Indiase cultuur, geschiedenis en voorbereiding op het programma in India. Eenmaal bij St. Marks hebben we een wervelwind aan activiteiten gedaan en bezienswaardigheden gezien, allemaal even perfect georganiseerd door St. Marks.
De week werd afgesloten met een mega dansshow door leerlingen van St. Marks en een bezoek aan Agra om daar de wereldberoemde Taj Mahal te bezichtigen.
Het was voor iedereen een avontuur om nooit meer te vergeten.