Feestelijke Anglia-diplomering op het Comenius Krimpen!
Comenius Krimpen | 25-09-2025
Lees meerover Feestelijke Anglia-diplomering op het Comenius Krimpen!
Vandaag vond de allereerste Youngdag met leerjaar 2 plaats in het nieuwe schooljaar. Waar de afgelopen jaren de Younglessen vooral per vak werden aangeboden, is er dit jaar gekozen voor een frisse, nieuwe aanpak. Docenten hebben hard gewerkt om de lessen om te zetten naar een vorm die beter aansluit bij ons leerdoelgericht onderwijs.
In plaats van losse lessen per vak, werken de leerlingen nu per profiel aan een overkoepelend thema. Verschillende vakken zoals Nederlands, Engels, M&M en ICT leveren daarin een bijdrage. Een mooi voorbeeld is het project Price(less) Emotions bij Art. Leerlingen werken toe naar een echte veiling van hun eigen kunstwerken. Daarbij komt heel wat kijken:
De eerste Youngdag stond in het teken van kennismaken met deze projecten, samenwerken en de eerste stappen zetten richting dit einddoel.
Comenius Krimpen | 25-09-2025
Lees meerover Feestelijke Anglia-diplomering op het Comenius Krimpen!
Comenius Krimpen | 19-09-2025
Lees meerover Young D&P trapt af in het gemeentehuis!
Comenius Krimpen | 02-09-2025
Lees meerover Ben jij klaar voor het nieuwe schooljaar?